123 123 123
INNOWACJA, KTÓRA ZASKAKUJE
TECHNOLOGIA, KTÓRA INSPIRUJE

Smart DOM, czyli co zrobisz w swoim mieszkaniu bez wstawania z kanapy ?

Nowoczesność w naszych miejscach zamieszkania, pozwala nam zrobić coraz więcej jak najmniejszym nakładem energii. Już nie musicie wstawać do drzwi wejściowych słysząc dzwonek, światło regulujecie nie ruszając się z naszego ulubionego fotela. Baaa, będąc w pracy lub na wakacjach możecie porozmawiać z listonoszem, który przyniósł Wam przesyłkę. To wszystko dzięki nowoczesnym technologiom wprowadzanym na rynek przez markę SMART DGM. 

 

Kilka informacji na początek. SMART DGM to firma należąca do koncernu DGM, z siedzibą w Hongkongu. Po zdobyciu rynków Europy Zachodniej firma zdecydowała się na wkroczenie do Polski. I ma wielkie szanse na sukces dzięki niskim cenom, łatwości w obsłudze i szybkości montażu.

To bardzo ważne, że instalacja jest krótka, ceny nie oszałamiają wysokością, a co najistotniejsze z założeniem systemu poradzi sobie nie tylko każdy Kowalski i Nowak, ale także pani Kowalska i jej sąsiadka Nowakowa. I to w kwadrans!

Jak już zapłacicie i zainstalujecie system to oczekujecie efektów. I to szybkich. Jakie więc korzyści przyniosą Wam urządzenia Smart DOM-u?

Po pierwsze: uniwersalność 

Z urządzeń możecie korzystać w wielu sytuacjach i w wielu miejscach. Nie musicie podchodzić jak zadzwoni dzwonek i nie musicie osobiście rozmawiać z listonoszem, który zapuka do Waszych drzwi. Jesteście poza domem, a ktoś pojawia się w okolicy waszej nieruchomości? Dzięki urządzeniom SMART DGM poradzicie sobie w takich sytuacja będąc na wakacjach, w kinie, w pracy, na imprezie u znajomych czy podczas uroczystości świątecznej spędzanej z rodziną

Po drugie: wideo dzwonek w Twoim telefonie 

To opcja szczególnie ważna, gdy przyjedzie do nas listonosz albo kurier, przywożąc ważną przesyłkę. Jeżeli wiecie o tym wcześniej, możecie porozmawiać z dostawcą przez telefon, ale kiedy jest to paczka lub list niespodziewany, bez problemu możecie, dzięki specjalnej aplikacji, porozmawiać z kurierem i ustalić nową godzinę dostarczenia przesyłki. Nowoczesne technologie pozwolą Wam na kontakt z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej, oczywiście o ile działa tam sieć komórkowa. Aplikacja powiadomi Was, że ktoś dzwoni do drzwi, a Wy możecie skontaktować się z tą osobą.

Po trzecie: jak namierzyć żartownisia

To urządzenie jest bardzo ważne dla osób, które są nękane przez anonimowe dzwonki do drzwi. Kto z nas nie przeżył takiej sytuacji, że spędzając miło czas w swoim domu musiał wstawać do drzwi ponaglany sygnałami dźwiękowymi. Otwieracie, a tam nikogo nie ma. I tak kilka razy. Nie tylko u drzwi domu, ale na przykład przy naszej bramie wjazdowej. Teraz będziecie wiedzieć o tym, kto był przy drzwiach podczas Twojej nieobecności. Dzięki towarzyszącemu wideo dzwonkowi czujnikowi ruchu zobaczycie, kto sprawiał Wam psikusy dzwoniąc i uciekając, ale także sprawdzicie czy obce osoby nie kręcą się pod Waszymi drzwiami. Dzięki trybowi pracy przy słabym oświetleniu, możecie zobaczyć przekaz także w nocy.

Po czwarte: uniwersalny pilot

Dla lubiących wygodę, a niecierpiących kilku pilotów, z których ten najbardziej potrzebny zwykle leży w najmniej widocznym miejscu, świetna wiadomość to SMART Home pilot. To małe, czarne pudełko produkowane przez Smart DMG zastępuje niemal wszystkie tego typu urządzenia. Nie tylko ma wbudowane w swojej pamięci ponad 90 procent kodów znanych producentów, ale także pozwala na zaprogramowanie urządzeń innych marek. I co bardzo ważne taki pilot współpracuje z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant.

Po piąte: zmieniające się światło na nasz znak

To koleje udogodnienie. Ile to już razy leżąc na kanapie i czytając książkę ulubionego autora musieliście wstawać żeby włączyć światło, kiedy robiło się na zewnątrz coraz ciemniej. Teraz to już niepotrzebne. Dzięki specjalnej aplikacji możecie sterować oświetleniem bez zbędnego ruchu. Chcecie włączyć światło – proszę bardzo „klik” i jest zgaszone. Chcecie je zgasić, bo czas już na spanie? Proszę bardzo – kolejny „klik” i mamy ciemność. A do tego możemy sobie ustawić ponowne włączenie oświetlenia na określoną godzinę kolejnego dnia!

Po szóste: niezawodność marki Smart DOM DGM 

Aby skorzystać z opisanych urządzeń wystarczy aplikacja Smart DGM (dostępna w systemach Android i iOS) i sieć Wi-Fi. Kolejne urządzenia dodajemy w łatwy i intuicyjny sposób. A całość jest niezawodna i prosta w obsłudze. – Nasz system przeznaczamy dla normalnych „zjadaczy chleba” – zapewnia Krystian Zieliński z firmy DGM Distribution. I zachęca: spytajcie naszych fachowców, co możecie jeszcze zrobić dzięki naszej aplikacji nie ruszając się z kanapy!