123 123 123
INNOWACJA, KTÓRA ZASKAKUJE
TECHNOLOGIA, KTÓRA INSPIRUJE
CeBIT jest jednym z najważniejszych światowych wydarzeń branży informatycznej. Targi te, organizowane w Hanowerze nieprzerwanie od 1986 roku, skupiają wystawców z zakresu nowych technologii przyjeżdżających tu z całego świata.
Atmosfera targów i ich międzynarodowy charakter sprzyjają przede wszystkim nawiązywaniu lub podtrzymywaniu szeroko rozumianych kontaktów biznesowych z osobami, instytucjami oraz korporacjami z branży informatycznej.
Co roku, oprócz wystaw i prezentacji, odbywają się również liczne dyskusje z udziałem zaproszonych gości honorowych. Są to zazwyczaj liderzy w dziedzinie współczesnej informatyki, którzy wymieniają się doświadczeniami, przewidują następne kroki informatycznej rewolucji oraz odpowiadają na pytania publiczności.
Najbliższa edycja CeBIT odbędzie się w dniach 14-18 marca 2016 roku. Na wystawie o powierzchni 175.000 m, zaprezentuje się przeszło 4000 wystawców.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z najnowszymi produktami DGM. Znajdą nas Państwo w Hallu 15 – H09 – 66. Do zobaczenia!
Szczegółowa relacja z wydarzenia już wkrótce na naszej stronie!